|
نوع خبر 
 
 سفر فارسی آموزان 44 کشور جهان به دو شهر تاریخی کاشان و اصفهان
هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی با سفر 121 فارسی آموز خارجی از 44 کشور دنیا با سفر به شهرستان­های کاشان و اصفهان به ایستگاه آخر خود رسیده است.
دوشنبه 9 مرداد 1396  15:33
با برگزاری آزمون پایان دوره هشتادوچهارمین دوره دانش افزایی؛
 گام آخر فارسی آموزان خارجی 44 کشور جهان برداشته شد
فارسی آموزانی که از 44 کشور جهان برای دوره بازآموزی و تقویت زبان فارسی در هشتادوچهارمین دوره دانش افزایی به ایران آمده اند، پس از گذراندن یک دوره آموزشی فشرده 90 ساعته، در آزمون پایانی دوره شرکت کردند.
جمعه 6 مرداد 1396  11:3
فارسی آموز تونسی در گفت‌وگو با تسنیم
 شیفتگی تونسی‌ها به خاندان نبوت
أیمان‌الشریف فارسی آموز تونسی می‌گوید:‌ شیفتگی مردم مالکی مذهب تونس به خاندان نبوت به اندازه‌ای است که اگر مادری فرزند دوقولوی پسری به دنیا بیاورد‌، نام آن‌ها را حسن و حسین می‌گذارد.
چهارشنبه 4 مرداد 1396  15:38
گزارش اختصاصی روزنامه ایران از تهرانگردی فارسی آموزان بنیاد سعدی
 صدای اشتیاق فارسی آموزان در قلب پایتخت
ادبیات فارسی و آموزش زبان فارسی برای خواندن کتاب‌های نویسندگان و شاعران ایرانی، شاید برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم، کاری سطحی و ساده باشد، اما خواندن ابیاتی از شعرای کلاسیک و مدرن ایران برای بسیاری از غیر ایرانیان آرزویی است که آنها را به یادگیری زبان فارسی سوق می‌دهد و وقتی کمی از آب این دریای بیکران می‌چشند، دیگر حاضر نیستند که آن را ادامه ندهند و به تبع آن به دیدن ایران بسیار علاقه‌مند می‌شوند.
چهارشنبه 4 مرداد 1396  11:27
فار سی آموز بلاروسی در حاشیه نشست «قند پارسی»:
 دوره دانش‌افزایی موجب انتقال فرهنگ ایرانی ـ اسلامی می‌شود
والریا کادینا، دانشجوی شرق‌شناسی دانشگاه دولتی بلاروس گفت: حضور فارسی‌آموزان در دوره‌های دانش‌افزایی در ایران موجب انتقال مفاهیم فرهنگ غنی ایرانی ـ اسلامی می‌شود.
سه شنبه 3 مرداد 1396  15:0
4 5 6 7 8 9
 نتایج 20 - 25 از تعداد 145  خبر