|
نوع خبر 
 
 دیدار زبان آموز برگزیده 84 امین دوره دانش افزایی بنیاد سعدی با مسئول نمایندگی فرهنگی ایران در کراچی
سیده فاطمه رضوی، دانشجوی پیش دکترا ادبیات و زبان فارسی دانشگاه کراچی و برگزیده هشتادو چهارمین دوره دانش افزایی بنیاد سعدی با باقری مسئول نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کراچی ملاقات کرد.
شنبه 7 بهمن 1396  11:42
حدادعادل در مراسم تقدیر از عوامل 84 امین دوره دانش افزایی زبان فارسی:
 رضایت و امنیت فارسی آموزان، نشانگر تصویر ایران واقعی است
رئیس بنیاد سعدی در مراسم تقدیر از زحمات عوامل هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی زبان فارسی گفت: رضایت و امنیت کامل فارسی آموزان در دوره دانش افزایی امسال، این پیام را به دنبال دارد که ایران واقعی تا چه اندازه با تصویر رسانه های مخالف متفاوت است.
شنبه 2 دى 1396  8:41
روایت فارسی‌آموز قزاقی از سفر به ایران؛
 خوشحالم به کشوری با تمدن غنی و میراث فرهنگی ماندگار سفر کردم
سلطنت یوسف‌آوا، فارسی‌آموز هشتادوچهارمین دوره دانش‌افزایی بنیاد سعدی از قزاقستان در خاطرات سفر خود به ایران، گفت: بهترین و فراموش نشدنی‌ترین ماه زندگی‌ام را در این کشور گذراندم و خوشحالم که به ایران، کشوری با تمدن غنی و میراث فرهنگی ماندگار سفر کردم.
سه شنبه 25 مهر 1396  13:40
 برنامه رادیویی«فارسی با طعم شکر» از زبان فارسی آموزان بنیاد سعدی
با هدف تبیین نفوذ و گستره ادب فارسی در جهان، برنامه «فارسی با طعم شکر» از شنبه، ۱۵ مهر ماه، هر شب از شبکه فرهنگ پخش می‌شود.
شنبه 15 مهر 1396  13:40
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی در جمع فارسی آموزان ترکیه، ارمنستان و هند:
 استادان غیر ایرانی در آموزش زبان فارسی به هموطنان خود موفق ترند
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی با بیان اینکه یکی از اهداف بنیاد سعدی، تربیت مدرس آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان است، گفت: غیرایرانی­ هایی که به خوبی بتوانند زبان فارسی را بیاموزند، بهتر از یک معلم ایرانی آموزش زبان فارسی، می توانند این زبان را به هموطنان خود آموزش دهند.
سه شنبه 28 شهريور 1396  12:4
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 85  خبر