|
نوع خبر 
 
رئیس بنیاد سعدی:
 کلید ایرانشناسی، زبان فارسی است
رئیس بنیاد سعدی در دیدار با شرکت کنندگان هشتمین دوره دانش افزایی ایرانشناسی گفت: زبان فارسی کلید ایرانشناسی است و هر چه بهتر زبان فارسی را یاد بگیرید ایرانشناس موفق تری خواهید بود.
چهارشنبه 21 شهريور 1397  5:4
 به بهانه حضور موفقیت ­آمیز استادان تونسی در نخستین دوره بلند مدت تربیت مدرس بنیاد سعدی
نخستین دوره بلند مدت تربیت مدرس بنیاد سعدی سرانجام در روز پنجشنبه 18 مرداد، با برگزاری مراسم اختتامیه در حالی به پایان رسید که عملکرد موفق بسیاری از شرکت کنندگان این دوره، نشان از ثمره تلاش ها برای گسترش زبان فارسی طی این سال ها داشت.
سه شنبه 30 مرداد 1397  7:28
 نشست بررسی برنامه ­های آموزش زبان فارسی در مراکز و دانشگاه ­های سوریه برگزار شد
به منظور بررسی دقیق منابع آموزش زبان فارسی در دانشگاه ­ها و مراکز علمی-آموزشی کشور سوریه نشستی تخصصی با عنوان «منابع آموزش زبان فارسی، ضعف ­ها، کمبودها و چالش­ های پیش رو» در بنیاد سعدی برگزار شد.
دوشنبه 22 مرداد 1397  7:16
 پایان هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی
هشتاد‌و‌پنجمین دوره دانش‌افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی ویژه تربیت مدرس استادان خارجی با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
شنبه 20 مرداد 1397  7:58
 جاذبه های زبان فارسی از نگاه یک استاد زبان فارسی آلبانیایی
لدیو دمولی استاد زبان فارسی در کشور آلبانی است. او که شیعه دوازده امامی نیز هست اکنون 40 سال سن دارد و 20 سال پیش آموختن زبان فارسی را آغاز کرده است. دمولی اکنون مترجم و استاد زبان فارسی در کشور خودش است و آنچنان به زبان شیرین فارسی تسلط دارد که حتی اصطلاحات روزمره ایرانی را در صحبت هایش به کار می برد. گفت و گو با دمولی باعث شد تا با تصویر جدید از سرزمین خودم روبرو شوم. با این استاد زبان فارسی که هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی بنیاد سعدی شرکت کرده است، گفت و گویی داشته ایم:
سه شنبه 16 مرداد 1397  2:4
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 115  خبر