|
نوع خبر 
 
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی در جمع فارسی آموزان ترکیه، ارمنستان و هند:
 استادان غیر ایرانی در آموزش زبان فارسی به هموطنان خود موفق ترند
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی با بیان اینکه یکی از اهداف بنیاد سعدی، تربیت مدرس آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان است، گفت: غیرایرانی­ هایی که به خوبی بتوانند زبان فارسی را بیاموزند، بهتر از یک معلم ایرانی آموزش زبان فارسی، می توانند این زبان را به هموطنان خود آموزش دهند.
سه شنبه 28 شهريور 1396  12:4
مصاحبه اختصاصی روزنامه جوان با فارسی‌آموز پاکستانی حاضر در دوره دانش‌افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی:
 «آرامش‌» و «امنیت» پررنگ‌ترین ویژگی‌ ایران اسلامی است
شهزاد احمد، مهمان پاکستانی حاضر در هشتاد و چهارمین دوره دانش‌افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی معتقد است اگر بخواهیم تعریفی از ایران به دنیا ارائه دهیم، استقرار «آرامش‌» و «امنیت» پررنگ‌ترین ویژگی‌های این کشور اسلامی به شمار می‌آیند. در حاشیه بازدید از موزه ملی ملک واقع در جنب ساختمان امور خارجه، فرصتی پیش آمد که با جوان شوخ‌طبع و با اخلاق پاکستانی گپ‌و گفتی داشته باشیم.
چهارشنبه 22 شهريور 1396  13:33
به منظور تعامل بیشتر با کشورهای فارسی زبان؛
 بنیاد سعدی میزبان استادهای دانشگاه افغانستان شد
بنیاد سعدی به منظور معرفی و تعامل بیشتر با کشورهای فارسی زبان منطقه، میزبان گروهی از استادهای دانشگاه ­های افغانستان بود.
يکشنبه 19 شهريور 1396  9:38
مصاحبه اختصاصی ایسنا با فارسی آموز ایتالیایی حاضر در 84 امین دوره دانش افزایی؛
 دو سال پس از آن‌که سفر به ایران در ایتالیا مُد شد...
سفر به ایران حدود دو سال است که در ایتالیا اصطلاحا «مد» شده است. سایت مسافرتی اسکای اسکنر هم آمار داده بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ ایتالیایی‌ها ۲۴.۶ درصد بیشتر بلیت پرواز ایران را جست‌جو کرده‌اند، اما با این حال مردم این کشور هنوز ایران را نمی‌شناسند و آن را با عراق اشتباه می‌گیرند.
پنجشنبه 16 شهريور 1396  16:19
در بنیاد سعدی؛
 دوره تربیت مدرس برای استادان غیرایرانی برگزار شد
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی از برگزاری دوره تربیت مدرس زبان فارسی برای استادان زبان فارسی کشورهای ارمنستان، ترکیه، هندوستان و سریلانکا خبر داد.
سه شنبه 14 شهريور 1396  12:31
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 235  خبر