|
نوع خبر 
 
رئیس بنیاد سعدی:
 کلید ایرانشناسی، زبان فارسی است
رئیس بنیاد سعدی در دیدار با شرکت کنندگان هشتمین دوره دانش افزایی ایرانشناسی گفت: زبان فارسی کلید ایرانشناسی است و هر چه بهتر زبان فارسی را یاد بگیرید ایرانشناس موفق تری خواهید بود.
چهارشنبه 21 شهريور 1397  5:4
 به بهانه حضور موفقیت ­آمیز استادان تونسی در نخستین دوره بلند مدت تربیت مدرس بنیاد سعدی
نخستین دوره بلند مدت تربیت مدرس بنیاد سعدی سرانجام در روز پنجشنبه 18 مرداد، با برگزاری مراسم اختتامیه در حالی به پایان رسید که عملکرد موفق بسیاری از شرکت کنندگان این دوره، نشان از ثمره تلاش ها برای گسترش زبان فارسی طی این سال ها داشت.
سه شنبه 30 مرداد 1397  7:28
استاد زبان فارسی دانشگاه دولتی شرق‌شناسی تاشکند در گفت‌وگو با ایبنا:
 استقبال از زبان فارسی در ازبکستان عالی است
ذاکر عارف‌جان‌اُف، استاد زبان فارسی دانشگاه دولتی شرق‌شناسی تاشکند ازبکستان می‌گوید: استقبال از زبان فارسی در کشور ازبکستان بسیار عالی است. مثلا گروه زبان فارسی به همراه زبان عربی جزو اولین دپارتمان‌هایی است که در دانشگاه‌های ازبکستان تشکیل شده و دپارتمان‌هایی مثل چین و کره و ... خیلی بعد از زبان فارسی دایره شده است.
سه شنبه 23 مرداد 1397  3:8
 نشست بررسی برنامه ­های آموزش زبان فارسی در مراکز و دانشگاه ­های سوریه برگزار شد
به منظور بررسی دقیق منابع آموزش زبان فارسی در دانشگاه ­ها و مراکز علمی-آموزشی کشور سوریه نشستی تخصصی با عنوان «منابع آموزش زبان فارسی، ضعف ­ها، کمبودها و چالش­ های پیش رو» در بنیاد سعدی برگزار شد.
دوشنبه 22 مرداد 1397  7:16
 پایان هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی
هشتاد‌و‌پنجمین دوره دانش‌افزایی زبان فارسی بنیاد سعدی ویژه تربیت مدرس استادان خارجی با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
شنبه 20 مرداد 1397  7:58
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 235  خبر